Konstrukcje spawane nie mają ograniczeń - wyprodukujemy dowolną konstrukcję

Flexlean jest firmą produkującą konstrukcje stalowe na zamówienie klienta. Do ich projektowania wykorzystywane są najnowocześniejsze narzędzia, takie jak system Solidworks. Zapewniamy perfekcyjnie i nowoczesne rozwiązania magazynowe oraz produkcyjne dla konkretnej branży. Jesteśmy gotowi stworzyć spawane konstrukcje dostosowane do różnorodnych sektorów przemysłowych, np. wózki dla sektora spożywczego, czy wieszaki produkcyjne do transportu.

Spawane konstrukcje stalowe, dostosowane do wymagań klienta

Znakiem rozpoznawczym wytwórni konstrukcji stalowych Flexlean jest pełna elastyczność projektowa. Firma jest w stanie stworzyć konstrukcje, które w pełni odpowiadają potrzebom klienta oraz specyfikacji jego biznesu. Doświadczeni projektanci korzystają z najnowocześniejszych narzędzi projektowych, takich jak program Solidworks, aby zapewnić dokładność i precyzję każdego projektu. Bez względu na to, czy potrzebujesz prostych wózków transportowych, czy skomplikowanych struktur przemysłowych, Flexlean przyjmuje zlecenia na konstrukcje stalowe o różnej skali i stopniu skomplikowania. Wszystkie charakteryzują się wysokim stopniem jakości oraz zgodnością ze standardami BHP.

W jaki sposób firma Flexlean realizuje zlecenia na konstrukcje stalowe?

Proces współpracy z firmą Flexlean przy realizacji zamówienia na konstrukcje stalowe przebiega w kilku krokach:

  • Analiza potrzeb klienta – projektant konstrukcji stalowych rozpoczyna współpracę od próby zrozumienia potrzeby i wymagań dotyczących pożądanego efektu końcowego i zastosowanie. Na tym etapie przeprowadzany jest rzetelny wywiad z klientem.Projektowanie i propozycja rozwiązania – zespół rozpoczyna realizację zlecenia na konstrukcje stalowe od stworzenia rzetelnego projektu i przedstawienia klientowi propozycji rozwiązania, uwzględniającego wszystkie zgłoszone oczekiwania. Na tym etapie dobierane są także kółka, haki, półki i inne niezbędne elementy, które sprawią, że finalny wytwór będzie praktyczny i funkcjonalny.
  • Ewentualne poprawki w projekcie – w razie potrzeby na projekt nanoszone są zmiany, a po akceptacji przez klienta ostatecznej wersji, firma produkująca konstrukcje stalowe przechodzi do realizacji zamówienia.
  • Realizacja – zaakceptowane projekty trafiają do działu spawalniczego wytwórni konstrukcji stalowych Flexlean, gdzie doświadczona kadra przystępuje do realizacji zlecenia, zgodnie z ustalonym projektem. W trakcie procesu produkcyjnego przeprowadzane są regularne kontrole, aby zapewnić, że finalny produkt spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Wiele elementów jest malowanych proszkowo, w celu poprawienia estetyki i zabezpieczenia materiału przed korozją. Wyjątkiem jest stal nierdzewna.
  • Dostawa do klienta – po zakończeniu produkcji konstrukcji stalowej, firma dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć ją klientowi w ustalonym terminie.

Przykładowe realizacje

Poniżej kilka przykładów najczęściej budowanych konstrukcji. Po więcej przejdź do zakładki realizacje

FAQ

Czy Flexlean ma swoja spawalnie czy korzysta z poddostawców?

Wszystkie konstrukcje powstają w naszym dziale spawalniczym i wykonują je nasi spawacze. Wszystko odbywa się pod w konsultacji z projektantem, który odpowiada za projekt konstrukcji.

Czy Flexlean wykonuje konstrukcje ze stali nierdzewnej?

Tak, wykonujemy.

Czy konstrukcje spawane mogą zawierać elementy systemu rurowego-złączkowego takie jak listwy rolkowe?

Tak, w ramach Flexlean mamy doświadczenie w implementowaniu wielu rozwiązań. Łączymy systemy, tak aby zapewnić im maksymalną skuteczność.

Skontaktuj się z nami