Zajmujemy się tworzeniem konstrukcji, które biorą udział w organizacji przestrzeni. Obsługujemy ok. 150 zakładów produkcyjnych na terenie Polski i Europy. Do grona naszych Klientów należą m.in. VW, Opel, Whirpool, Amica, LG i wiele innych.

Flexlean, to firma która powstała na fundamentach przyjaźni i zaufania. W Flexlean nie ma pracowników. W Flexlean są ludzie, którzy tworzą firmę.

o-nas-1

Zasady panujące w Flexlean dają przestrzeń do bycia kreatywnym. W Flexlean, zachęcamy to dzielenia się przemyśleniami, to nas buduje. Pomysły ludzi, którzy tworzą Flexlean są często inspiracją do kreowania nowych trendów i rozwoju naszej firmy. W Flexlean zarząd nadał tylko kurs „Usprawniamy procesy”, resztą zajęli się ludzie tworzący tą firmę: handlowcy, projektanci, technicy, inżynierowie, logistycy, administracja wewnętrzna. To miejsce gdzie ze swobodą mówimy o tym co myślimy. To miejsce swobody słowa i otwartej dyskusji Wzajemnie szanujemy nasze poglądy a największą wartością wewnątrz firmy jest zrozumienie i dobry nastrój każdego z nas.

o-nas-2

To wszystko sprawia, że każdy w naszej firmie wie, że najważniejsi są dla nas Klienci, których zwykliśmy traktować jak Partnerów. To dzięki Wam możemy robić to co lubimy i pracować w atmosferze jaką stworzyliśmy w Flexlean.

o-nas-3