System rurkowy


System rurkowy to rozwiązanie, które cechuje wyjątkowa elastyczność. Nasza oferta oparta jest o rury (z powłoką ABS, antystatyczne ESD oraz niklowane), złączki, listwy rolkowe (również w wersji ESD), koła oraz wiele innych elementów funkcyjnych.

System rurowo-złączkowy:

  • oszczędza miejsce i zwiększa produktywność
  • pomaga wdrażać filozofię lean
  • modułowość ułatwia przebudowę w razie potrzeby zmiany

System rurkowo-złączkowy to rozwiązanie, którego główną zaletą jest niezwykła elastyczność. Właśnie z tego powodu rozwiązanie to zyskało tak dużą popularność. Szczególnym powodzeniem system rurkowy cieszy się w przedsiębiorstwach stosujących produkcję liniową. Żyjemy w czasach dynamicznych zmian. Również nasze przedsiębiorstwa muszą być gotowe na zmiany. Dlatego przygotowaliśmy system, dzięki któremu możliwa jest zmiana wyglądu stanowisk montażowych i linii produkcyjnych. Bardzo szeroki wybór części składowych, a także duża dowolność zestawiania ich ze sobą, umożliwiają stworzenie optymalnego środowiska produkcji w bardzo krótkim czasie. Dobranie odpowiednich rurek i złączek pozwala na stworzenie regałów i stanowisk o dowolnej wysokości, szerokości czy liczbie półek. W momencie gdy zmienia się profil produkcji, możliwa jest ekspresowa przebudowa stanowisk produkcyjnych.

Cały system opiera się przede wszystkim na różnego typu rurach. Oferujemy rury z powłoką ABS, która odznacza się bardzo dużą odpornością na zarysowania oraz korozję. W przygotowanym przez nas asortymencie znajdują się także rury niklowane, a także antystatyczne rury ESD. Oczywiście systemy rurowe nie działałyby bez wszelkiego rodzaju złączek, listew rolkowych ( także dostępnych w wersji ESD), a także kół o zróżnicowanej nośności, jeszcze bardziej zwiększających mobilność systemu rurowego.

Doskonale wiemy jak istotnym czynnikiem dla prawidłowego funkcjonowania firmy jest intralogistyka. Sprawny przepływ produktów wewnątrz przedsiębiorstwa pozwala na zoptymalizowanie działań i zwiększenie efektywności. Systemy rurowe to doskonałe rozwiązanie dla logistyki wewnętrznej. Dopasowane konstrukcje umieszczone na kółkach usprawniają przepływ towarów i zapewniają lepszą organizację pracy.

rur1
rur2
rur3
rur4
sr2
sr1
//]]>