Systemy rurowo złączkowe


System
rurkowo-złączkowy
System rurkowo-złączkowy to rozwiązanie, które cechuje wyjątkowa elastyczność.

Nasza oferta oparta jest o rury (z powłoką ABS, antystatyczne ESD oraz niklowane), złączki, listwy rolkowe (również w wersji ESD), koła oraz wiele innych elementów funkcyjnych.

Łatwość łączenia oraz modyfikacji naszych konstrukcji całkowicie eliminuje konieczność stosowania klasycznych rozwiązań spawanych.

System rurkowo-złączkowy to rozwiązanie, którego główną zaletą jest niezwykła elastyczność. Właśnie z tego powodu rozwiązanie to zyskało tak dużą popularność. Szczególnym powodzeniem system rurkowy cieszy się w przedsiębiorstwach stosujących produkcję liniową. Żyjemy w czasach dynamicznych zmian. Również nasze przedsiębiorstwa muszą być gotowe na zmiany. Dlatego przygotowaliśmy system, dzięki któremu będziesz mógł totalnie zmienić wygląd stanowisk montażowych i linii produkcyjnych. Bardzo szeroki wybór części składowych, a także duża dowolność zestawiania ich ze sobą, umożliwiają stworzenie optymalnego środowiska produkcji w bardzo krótkim czasie. W momencie gdy zmienia się profil produkcji, możesz w ekspresowym tempie przebudować layout stanowisk produkcyjnych i działać dalej. Bez straty czasu, bez strat dla Twojej firmy.

Cały system opiera się przede wszystkim na różnego typu rurach. Oferujemy rury z powłoką ABS, która odznacza się bardzo dużą odpornością na zarysowania oraz korozję. W przygotowanym przez nas asortymencie znajdują się także rury niklowane, a także antystatyczne rury ESD. Oczywiście systemy rurowe nie działałyby bez wszelkiego rodzaju złączek, listew rolkowych ( także dostępnych w wersji ESD), a także kół o zróżnicowanej nośności jeszcze bardziej zwiększających mobilność systemu rurowego.

Zastosowanie systemu rurowo złączkowego umożliwia pełną personalizację otoczenia pracy. Dobranie odpowiednich rurek i złączek pozwala na stworzenie regałów i stanowisk o dowolnej wysokości, szerokości czy liczbie półek. System rurkowy pozwala na stworzenie przestrzeni produkcyjnej dopasowanej w stu procentach do wymagań w danej sytuacji. Jeśli tylko wymagania te zmienią się, to całą konstrukcję możesz przebudować dodając lub zmieniając moduły. To niezwykle proste i praktyczne. Nasz system nie wymaga stosowania klasycznych rozwiązań spawanych.

Doskonale wiemy jak istotnym czynnikiem dla prawidłowego funkcjonowania firmy jest intralogistyka. Sprawny przepływ produktów wewnątrz przedsiębiorstwa pozwala na zoptymalizowanie działań i zwiększenie efektywności. Systemy rurowe to doskonałe rozwiązanie dla logistyki wewnętrznej. Dopasowane konstrukcje umieszczone na kółkach usprawniają przepływ towarów i zapewniają lepszą organizację pracy.

Jeżeli masz pytania dotyczące systemu rurowo złączkowego – zapraszamy do kontaktu! Nasz zespół doświadczonych specjalistów udzieli wszelkich informacji i pomoże w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy.

//]]>