Regały magazynowe, przepływowe i inne

 

Stanowiska robocze – nowatorskie rozwiązania

Usprawniamy procesy produkcyjne przez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. Opracowany przez nas system pozwala na swobodne konstruowanie stanowisk roboczych, które mogą być wykorzystane do wszelkiego rodzaju prac, niezależnie od otoczenia produkcyjnego. Wszystkie elementy stanowisk roboczych projektowane są zgodnie z wymaganiami i wytycznymi Klienta, tak by były idealnie dostosowane do swojego przeznaczenia. Mamy świadomość, że stanowisko robocze zharmonizowane z jego użytkownikiem przekłada się na lepsze wyniki pracy. Z tego też powodu istnieje możliwość zaprojektowania stanowisk roboczych z dowolną ilością półek, płyt, przegród – w dowolnych kombinacjach. Dlatego na indywidualne zamówienie istnieje możliwość zastosowania regulacji wysokości – elektrycznej lub hydraulicznej. Wygląd stanowiska roboczego motywowany jest rodzajem branży i specyfiką produkcji. W wykonywanych przez nas stanowiskach roboczych istnieje pełna możliwość adaptacji różnych rozwiązań, takich jak:

  • Płyty narzędziowe
  • Tablice cieni
  • Balansery
stanowiska robocze
stanowiska robocze
Stanowiska robocze

Stanowiska montażowe
na miarę Twojej firmy

Tworząc stanowiska montażowe dokładamy wszelkich starań, aby były one idealnie dopasowane do Twoich wymagań. Projektujemy i wykonujemy stanowiska montażowe na indywidualne zamówienie i wyposażamy je w co tylko zechcesz: dodatkowe oświetlenie, funkcjonalne półki i szafki. Budujemy stanowiska montażowe, umożliwiające dobrą organizację pracy, co pozwala na optymalizację procesu produkcyjnego i zwiększenie komfortu pracy. Realizujemy zamówienia stanowisk wyposażonych w elektryczną lub hydrauliczną regulację wysokości - to pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie ich do użytkownika.

Celem, jaki nam przyświeca, jest tworzenie rozwiązań „szytych na miarę”. Nie chcemy, żeby nasi Klienci musieli godzić się na kompromisy i rozwiązania, które nie do końca im odpowiadają. Z tego powodu projektujemy stanowiska montażowe zgodnie z wizją Klienta i ściśle z jego wymaganiami. Wierzymy, że właściwie zaprojektowane stanowiska montażowe pozwolą na wyraźne usprawnienie procesu produkcji i zminimalizowanie strat.

Możesz zdecydować z jakiego materiału ma być wykonany blat. Wybierzemy najlepszy surowiec, odpowiadający w pełni potrzebom Twojej firmy. Istnieje także możliwość wyposażenia stanowisk montażowych w dodatkowe elementy, usprawniające pracę. Dobre oświetlenie, które spełnia normy BHP to dla Twojego pracownika znaczne ułatwienie pracy. Pomyśleliśmy o wszelkich usprawnieniach – uchwytach na narzędzia, funkcjonalnych pojemnikach materiałowych na elementy wykorzystywane przy montażu, a także tablicy instrukcyjnej, która w razie potrzeby będzie podpowiedzią dla pracownika.

Oferowane przez nas stoły montażowe są w pełni kompatybilne z pozostałymi elementami wyposażenia przestrzeni produkcyjnej, jakie znajdziecie u nas.

Stanowiska montażowe
Stanowiska montażowe
Stanowiska montażowe
Stanowiska montażowe

Regały przepływowe
dla jeszcze sprawniejszej produkcji

Do zagadnienia zwiększania efektywności produkcji podchodzimy kompleksowo. Wykonujemy regały przepływowe, wykorzystujące spad grawitacyjny – to czyni je w pełni bezobsługowymi. Sprawnie działające regały przepływowe znacznie poprawiają przepływ towaru na liniach produkcyjnych. Efektem tego jest poprawienie komfortu pracy, efektywności produkcji, a co za tym idzie poprawy wyników firmy.

Specyfika regałów przepływowych doskonale ujmuje zasady i filozofię systemu First In/ First Out (FIFO). Dzięki nim zaoszczędzisz czas i zmniejszysz koszty produkcji. Do kogo skierowana jest oferta regałów przepływowych? Tak naprawdę ten rodzaj regałów sprawdzi się w każdej branży. Z pewnością docenią je duże koncerny branży automotive, przemysłu spożywczego, chemicznego i innych.

Jakie korzyści płyną z zastosowania regałów przepływowych? Regały przepływowe zostały tak skonstruowane, by składowane na nich produkty przesuwały się automatycznie, przy wykorzystaniu siły grawitacji. Pierwszy z produktów na wejściu jest też pierwszym produktem opuszczającym magazyn. Dlatego system ten stal się bardzo popularny w przedsiębiorstwach produkujących towary o krótkim terminie ważności.

Dzięki zastosowaniu regałów przepływowych wzrasta efektywność produkcji. Pełna płynność w sferze intralogistyki pozwala na wyeliminowanie strat i utrudnień.

Regały przepływowe umożliwiają jeszcze lepszą organizację pracy. Każdy z regałów przemysłowych możesz przeznaczyć na inny rodzaj produktu, a dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom technologicznym, możesz w pełni dostosować je do bieżących potrzeb.

Regały przepływowe
Regały przepływowe
Regały przepływowe
Regały przepływowe

Wszystko pod ręką,
czyli regały przemysłowe

Z doświadczenia wiemy jak istotne są miejsca odkładcze w przestrzeni produkcyjnej. Kiedy wszystko jest uporządkowane i w zasięgu ręki, można działać wydajniej. Wykonujemy regały przemysłowe w systemie rurkowym (pipe and joint). Takie rozwiązanie daje możliwość dopasowania konstrukcji do aktualnych potrzeb. W razie potrzeby możesz przebudować regał przemysłowy – pełna elastyczność!

Dobra organizacja przestrzeni produkcyjnej pozwana zoptymalizować koszty produkcji. Odpowiednie rozmieszczenie półek umożliwia na skuteczniejsze składowanie produktów i przygotowanie ich do następnego etapu produkcji. Wykonując regały przemysłowe dbamy o ich najwyższą jakość. System rurkowo-złączkowy, w jakim wykonane są regału przemysłowe, składa się z elementów wykonanych z trwałych tworzyw. Rury mogą występować w kilku wariantach do wyboru – z powłoką ABS, antystatyczne ESD lub niklowe.

Regały magazynowe – wszystko w najlepszym porządku

Porządek i dobra organizacja przestrzeni w magazynie to kluczowe ogniwo w procesie produkcyjnym. We Flexlean tworzymy regały magazynowe, które usprawnią organizację pracy w obszarze przechowywania oraz magazynowania produktów. Żeby jeszcze lepiej zorganizować działania intralogistyczne w Twojej firmie, możemy wyposażyć regały magazynowe w kółka o różnej specyfice. Regały magazynowe świetnie sprawdzają się w przypadku stosowania metody magazynowej FIFO („first in / first out”). Produkty, które jako pierwsze trafiły na regał magazynowy, są też jako pierwsze przygotowane do opuszczenia magazynu. Takie rozwiązanie zapewnia dobrą rotację w magazynie i płynność w zakresie intralogistyki.

Znajdujące się w ofercie naszej firmy regały magazynowe wykonane są w systemie rurkowo-złączkowym. Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwia pełne dopasowanie regałów magazynowych do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Niekwestionowaną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość pełnego dopasowania. Wykonamy dla Ciebie regały magazynowe o wymiarach i parametrach określonych przez Klienta. Co więcej, nasze regały możesz poddawać dowolnym modyfikacjom. Wystarczy kilka dodatkowych elementów (w które zaopatrzysz się u nas), by zmienić ich wymiary, kształt i zastosowanie. Możesz przebudować każdy z regałów i to bez koniczności spawania.

Naszym Klientom oferujemy regały magazynowe o największej trwałości. Mają stabilną konstrukcję, więc możesz być pewien, że produkty będą na nich bezpieczne. Nowoczesne rozwiązania, doskonałe materiały i perfekcyjne wykonanie sprawią, że regały magazynowe to najlepszy wybór dla każdej gałęzi przemysłu.

//]]>