Kółka i koła
przemysłowe
W naszym katalogu znajdą Państwo ofertę kół przystosowanych do systemu rurkowo - złączkowego.

W gamie oferowanych kół znajdują się produkty do różnego rodzaju zastosowań.
Oferujemy koła renomowanych producentów m.in. Tente
Ofertę uzupełniają koła wykonane w technologii ESD.

Koła przemysłowe są ważnym elementem w całym procesie intralogistyki oraz produkcji. Zastosowanie wysokiej jakości kół przemysłowych pozwala zaoszczędzić czas podczas produkcji i przemieszczania produktów wewnątrz przedsiębiorstwa. Dzięki temu proces produkcyjny działa jeszcze sprawniej, a Twoja firma osiąga jeszcze lepsze wyniki. Nasz katalog zawiera szeroki asortyment różnego rodzaju kół przemysłowych przeznaczonych do systemu rurkowo-złączkowego. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, między innymi znanej firmy Blickle oraz Tente.

Tworząc ofertę, gromadzimy asortyment, który będzie spełniał wymagania wszystkich Klientów. Dlatego też oferowane koła przemysłowe można podzielić na te przeznaczone do małych, średnich i dużych obciążeń. Różnią się między sobą nie tylko wytrzymałością i nośnością, ale i rodzajem materiału, którym są pokryte. Koła przemysłowe dostępne są z bieżniami wykonanymi z szarej gumy, poliamidu, niebieskiej gumy elastycznej lub czerwonego poliuretanu. Użycie takich materiałów pozwala zamortyzować wstrząsy podczas transportu, zapewnia wygodne i bezpieczne przesuwanie konstrukcji rurkowo-złączkowej po różnych rodzajach powierzchni. Konstrukcja kół przemysłowych wykonana jest z trwałego i wytrzymałego poliamidu, który zwiększa żywotność elementu. Budowa koła występuje w trzech wariantach: stałym, skrętnym, a także skrętnym z hamulcem. Nośność kół zależna jest od wybranego modelu – wszystkie szczegółowe parametry dostępne są w tabeli poniżej.

Ofertę naszej firmy uzupełniają koła przemysłowe o specjalnym przeznaczeniu, wykonane w technologii ESD. Tworzywo ESD chroni przewożony towar przed wyładowaniami elektrostatycznymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kół przemysłowych. Zróżnicowane wymiary modeli i duża rozpiętość nośności pozwalają na dobranie najlepszej opcji, dopasowanej do konkretnej konstrukcji.

//]]>