Konstrukcje spawane nie mają ograniczeń. Nasi projektanci stworzą, a dział spawalniczy wyprodukuje dowolną konstrukcję.

Zdarza się, że rozwiązania modułowe takie jak system rurowo-złączkowy Flexlean czy system profili aluminiowych Flexlean, nie spełnią wymogów odbiorcy. Takimi konstrukcjami mogą być choćby wieszaki, na których półprodukty trafiają do wanien lakierniczych. Czasami również inne wymogi powodują, że w przestrzeniach produkcyjnych wymagane są elementy spawane.  W Flexlean, korzystając z zaawansowanych narzędzi do projektowania takich jak Solidworks, potrafimy zaprojektować od podstaw dowolną konstrukcję.

W pierwszej kolejności, zadajemy naszym Partnerom wiele pytań, które pozwalają nam zrozumieć przeznaczenie projektowanej konstrukcji. W konsekwencji otrzymujecie Państwo propozycję rozwiązania, które odpowiada na przedstawione nam zapytanie. Sami zajmujemy się doborem materiału i elementów dodatkowych (kół, półek, haków, itp.).

Zaakceptowany przez naszych Partnerów projekty, trafiają do działu spawalniczego gdzie rozpoczyna się proces ich produkcji. Finalnie wiele z wyprodukowanych elementów trafia do lakierni proszkowej naszego zaprzyjaźnionego wykonawcy. Wyjątkiem są konstrukcje ze stali nierdzewnej, które lakierowania nie wymagają.

Przykładowe realizacje

Poniżej kilka przykładów najczęściej budowanych konstrukcji. Po więcej przejdź do zakładki realizacje

FAQ

Czy Flexlean ma swoja spawalnie czy korzysta z poddostawców?

Wszystkie konstrukcje powstają w naszym dziale spawalniczym i wykonują je nasi spawacze. Wszystko odbywa się pod w konsultacji z projektantem, który odpowiada za projekt konstrukcji.

Czy Flexlean wykonuje konstrukcje ze stali nierdzewnej?

Tak, wykonujemy.

Czy konstrukcje spawane mogą zawierać elementy systemu rurowego-złączkowego takie jak listwy rolkowe?

Tak, w ramach Flexlean mamy doświadczenie w implementowaniu wielu rozwiązań. Łączymy systemy, tak aby zapewnić im maksymalną skuteczność.

Skontaktuj się z nami